ModaEvde.com olarak tüm içeriklerimiz özgün ve özenle hazırlanmaktadır. Sitemizde yer alan konularda bulunan makale, resim, video ve diğer tüm bilgileri izinsiz kullanmak kesinlikle yasaktır. Makalelerin kopyalanması ve bunun tarafımızdan fark edilmesi durumunda uyarıda bulunmaksızın gerekli işlemlerin başlatılacağını bildirmek isteriz.

ModaEvde.com olarak amacımız sadece ziyaretçilerimizi en doğru şekilde bilgilendirmektir. Bu yüzden sitemizde kesinlikle zararlı paylaşımlar yer almaktadır. 7’den 70’e herkesin takip edebileceği ModaEvde.com‘da tüm insanlığı ilgilendiren önemli bilgiler yer almaya devam edecektir. Gizlilik konusunda tüm ziyaretçilerimizin desteklerini bekliyor ve içeriğimizin başka sitelerde kullanıldığını gördüğünüzde iletişim bölümünden bizimle iletişim kurmanızı rica ediyoruz.

Web sitemizde kişilik haklarınada önem verilmektedir. Tüm makalelerimizde kişilere ait özel bilgiler kesinlikle paylaşılmamaktadır. Yinede buna benzer bir durum yada hak iddia edeceğiniz bir durumda iletişim adresimizdeki mailden bize ulaşabilir ve haklı görülmeniz durumunda makalede düzenleme yapılmasını sağlayabilirsiniz. Tamamen esnek bir yapıya sahip olacağımız gibi hem kendi haklarımızı koruyacak hemde başkalarının haklarını çiğnemeden bu gizlilik sözleşmesine uygun şekilde yayın yapmaya devam edeceğiz. Bizlere destekleriniz için şimdiden teşekkürlerimizi belirtiyoruz.